Lista niegrzecznych prezentów (recenzja)

„Lista niegrzecznych prezentów” to kolejna antologia. Dziesięć autorek stworzyło opowiadania w świątecznym klimacie. Przeczytałam i powiem Wam, że jest bardzo udana. Super pomysły, ciekawe historie. Można się pośmiać, wzruszyć i zarumienić, czytając niektóre opisy scen erotycznych. Każda historia była urocza, świetnie wymyślona i napisana. 

Moje ulubione opowiadania to „Lazur”, „Mój (nie) święty” i „Świąteczny rewanż”.

Jedni bohaterowie cieszą się na zbliżające święta, uwielbiają ich atmosferę. Inni spotykają się w tym szczególnym dniu z rodziną, z tak zwanego „musu”. Często są samotni, poranieni i boją się marzyć o własnym szczęściu. Lecz jak wiadomo święta to radosny, magiczny czas, w którym wszystko może się zdarzyć, jeśli tylko w to uwierzymy.

Czy najskrytsze pragnienia bohaterów się spełnią? Przekonajcie się.

„Lista niegrzecznych prezentów” to książka pełna rewelacyjnych historii, których łatwo nie zapomnicie. Opowiadania sprawiły, że poczułam świąteczny klimat już w listopadzie.

Przedświąteczny czas, często bywa stresujący, wypełniony zadaniami i obowiązkami. Ale, gdy będziecie mieli ochotę na chwilkę zapomnienia i relaksu, to sięgnijcie po tę lekturę. Zrobi Wam się ciepło i przyjemnie i zapomnicie o zmęczeniu.

A jeśli nie macie jeszcze pomysłu na świąteczny podarunek, to Lista niegrzecznych prezentów” bardzo się Wam poleca.

Pierwsza gwiazdka już niedługo. Może w te święta, też pomyślicie swoje życzenie. Oby się spełniło. Trzymam kciuki.

Dziękuję @niegrzeczneksiazki.

Autor książki: Ewelina Dobosz Anna Langner Monika Magoska-Suchar Katarzyna Mak Ada Nowak Alicja Sinicka Monika Skabara Ludka Skrzydlewska Agata Sobczak Emilia Szelest

Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki