Zapomniany mężczyzna (recenzja)

Keylynn Soyer, będąc nastolatką przeżyła traumatyczne chwile i musiała uciekać z rodzinnego miasteczka. Po piętnastu latach wraca i w zabawnych okolicznościach trafia na Nate’a. To on był dla niej najważniejszą osobą w młodości. Wiele ich łączyło i rozumieli się bez słów. Czy przez ten czas Keylynn bardzo się zmieniła? Czy Nate ją pozna?

Obecnie w życiu bohaterki dzieje się wiele dobrego. Keylynn jest poczytną pisarką. Ma piękny dom i cudowną przyjaciółkę. Jednak nie może znaleźć prawdziwej miłości.

Nate to przystojny kowboj, który niestety niedawno stracił żonę. Sam wychowuje nastoletnią córkę Evie i czasami to zadanie go przerasta.

„Zapomniany mężczyzna” to świetnie wymyślona i poprowadzona historia. Autorka ma lekki, ciekawy styl, który jest bardzo dobry w odbiorze. W książce dużo się dzieje, nie ma zbyt długich opisów i niepotrzebnych fragmentów. Jest za to wachlarz emocji, który powoduje, że możemy się zdrowo pośmiać i troszkę posmucić. Nie brakuje scen erotycznych, które są napisane z wyobraźnią, bez cienia przesady i wulgarności.

Ta powieść nie jest płytka i banalna. Porusza poważne tematy. Pokazuje, że nawet po największej traumie można się podnieść i odnaleźć szczęście. Nasze życie nie jest zawsze kolorowe i nie składa się tylko z cudownych momentów. Każdy przeżywa ciężkie chwile, ale to od nas zależy, jaki będą miały na nas wpływ. Tylko czy zawsze wszystko da się naprawić?

„Zapomniany mężczyzna” to powieść, która zawiera w sobie tajemnicę i bardzo chciałam się dowiedzieć, jaka przyszłość czeka na bohaterów. Przyznam, że nie zawsze rozumiałam ich zachowania, ale od początku czułam, że są ze sobą ogromnie związani. Najbardziej podobała mi się postać nastoletniej, wszystkowiedzącej Evie. Ta dziewczyna miała swoje zdanie na każdy temat. Czasem wydawało się, że w sprawy dorosłych, nie powinna się wtrącać. Jednak nie sposób jej nie polubić, gdyż Evie po prostu chce, żeby jej tata był szczęśliwy.

Książkę „Zapomniany mężczyzna” polecam każdemu, kto ma ochotę na interesującą historię miłosną.

Dziękuję za książkę @videograf.sa 💚🤗.

Autor książki: I.M. Darkss

Wydawnictwo: Videograf