Złoty płatek śniegu (recenzja)

Kupowanie prezentów świątecznych to nie zawsze łatwa sprawa. Czasami po prostu brak mi pomysłów. Mam takie osoby wśród najbliższych, że wiem co sprawi im radość. Moją przyjaciółkę, męża, mamę obdarowuję książkami.

Uważam, że dobra powieść, kryminał, romans, thriller lub przewodnik mogą kogoś bardzo ucieszyć. „Złoty płatek śniegu” Krystyny Mirek to świetna propozycja na prezent.

W Jaworzynce co roku toczy się wielka wojna świąteczna. Miasto jest podzielone na zwolenników i przeciwników świąt. W tym roku organizowany jest świąteczny bal, na którym nie może nikogo zabraknąć. Będzie tam, Jowita, pani burmistrz, Adam, dyrektor szkoły, ich dawny przyjaciel Ignacy i Julia, zakochana nastolatka, która boi się wyjawić rodzicom swój sekret. 

Czy losy tych ludzi splotą się ze sobą? Czy te święta będą radosne i pełne miłości?

„Złoty płatek śniegu” to powieść, która przenosi w świąteczny klimat. Mamy wiele wątków i  bohaterów, a każdy z nich wnosi coś do tej historii. Każdy z nich doświadcza zawirowań w swoim życiu. Musi zmierzyć się z wieloma problemami i podjąć trudne decyzje. Dla bohaterów nie będą to zwyczajne święta. Ich życie się zmieni. Tylko czy na lepsze?

„Złoty płatek śniegu” to przede wszystkim książka o miłości, o której wszyscy marzą. Życie bez niej jest niepełne i kogoś nam brak.

„Każda miłość ma swoje granice, których nie wolno przekraczać”.

Mnie powieść Krystyny Mirek urzekła. Problemy bohaterów wydawały mi się bardzo realne i prawdziwe. Ogromny plus daję za to, że jest to bardzo życiowa historia. Zachowania ludzi są różne. Każdy na swój sposób radzi sobie z problemami i uczuciami.

„Złoty płatek śniegu” zaczarował mnie i wzbudził same pozytywne odczucia. To idealna lektura, na ciemne, zimne wieczory, która rozgrzeje Was niczym termofor.

Polecam serdecznie 📚📚

Dziękuję @wydawnictwoluna

Autor książki: Krystyna Mirek

Wydawnictwo: Luna