Niegrzeczne święta (recenzja)

Z czym kojarzą Wam się święta?

Mnie z choinką, pysznym jedzeniem i dużą ilością wolnego czasu, który mogę przeznaczyć na czytanie książek. A nie ma nic lepszego niż powieść ze świątecznym klimatem czytana, gdy za oknem prószy śnieg.

„Niegrzeczne święta” to dziesięć historii napisanych przez znane i lubiane autorki oraz jednego wyjątkowego autora. Każda historia jest intrygująca, zaskakująca, frywolna.

Dzięki książce w formie opowiadań, możemy poznać choć trochę styl pisania kilku świetnych polskich pisarek i jednego pisarza. Nie w każdej opowieści odnalazłam klimat świąt, ale znalazłam ludzi pragnących ciepła i miłości.

Znajdziecie tu opowiadanie o seksownej złodziejce i przystojnym policjancie, których połączy przeznaczenie. O świątecznym kursie kizomby, na którym poznają się Magda i Janek.

Bardzo spodobała mi się historia napisana przez pana Roberta Ziębińskiego oraz „Pocałunek pod jemiołą” Katarzyny Bereniki Miszczuk.

Wciągająca fabuła, interesujące wątki. Ciekawi bohaterowie, którym przydarzają się zaskakujące historie. Dużo dobrego humoru i pikantnego seksu. 

Świąteczny czas często kojarzy nam się z magią i cudami. Z choinką, wieczerzą wigilijną w gronie najbliższych i prezentami. Niestety nie każdy z nas ma możliwość spędzić udane święta, tak jak sobie wymarzył. W grudniowy czas wiele rzeczy może nas zaskoczyć. A ostatni dzień roku może być początkiem czegoś wspaniałego.

Jeśli chcesz poczuć świąteczny i sylwestrowy klimat, pełen miłości, szaleńczego, gorącego seksu i wiary w to, że każda opowieść ma swój szczęśliwy finał – to polecam. 

„Niegrzeczne święta” to książka, która jest jak gorące, słodkie kakao, pobudza zmysły i rozgrzewa ciało. Idealna na zimowe, mroźne wieczory. 

Piękna okładka będzie się świetnie prezentowała w Waszej biblioteczce.

A Wy jesteście jej ciekawi?  Może już ją przeczytaliście? Podzielcie się w komentarzach swoją opinią.

Za świąteczną książkę dziękuję @wydawnictwo.kobiece 💚🤗.

Autor książki: Robert Ziębiński Katarzyna Berenika Miszczuk Justyna Chrobak Beata Majewska Anna Langner Emilia Szelest Meg Adams Ewelina Dobosz Kinga Litkowiec Agnieszka Lingas-Łoniewska

Wydawnictwo: Kobiece