Przeznaczenie ma twoje imię (recenzja)

Niedawno skończyłam czytać „Zagubionych w kłamstwie„. Bardzo chciałam się przekonać jaki będzie finał miłosnej historii Weroniki i Jusufa. Dlatego szybko sięgnęłam po ostatni tom z cyklu „Wszystkie nasze chwile” – „Przeznaczenie ma twoje imię”. Trochę nie wiem czego się spodziewałam. Natomiast wiedziałam, że życzę Weronice i Jusufowi miłości, szczęścia i wszystkiego co najlepsze w życiu. 

Autorka zaskoczyła mnie nagromadzeniem wydarzeń. Co chwila coś się działo. Czuć było duże napięcie i wielkie emocje. Przyznam, że nie mogłam oderwać się od lektury. Przewracałam kartki z prędkością światła. 

Pewnej osobie bardzo zależało na tym, by zniszczyć Weronice życie. Udało mu się odebrać jej wszystko co ważne i cenne. Miała być biała suknia, piękny ślub i miłość, aż po grób. Niestety uczucie Weroniki i Jusufa nie przeszło ciężkiej próby

Czy Weronika i Jusuf, wybaczą sobie kłamstwa i niedopowiedzenia? Czy będą potrafili na nowo sobie zaufać? Czy miłość wszystko zwycięży?

Tak jak w życiu, uczucia nie zawsze są proste. Czasami bardzo chcemy z kimś być, ale nie jest to możliwe. Powodów jest dużo: nie chcemy ranić innych, mamy różne zobowiązania, dzielą nas kilometry. Niekiedy jedna decyzja może nas bardzo oddalić od siebie.

Weronika z każdą powieścią zmienia się, dojrzewa. Bardzo mi się to podoba. W tej części jest niesamowicie odważna i silna. Niestety czasem zachowuje się jak mała dziewczynka i igra z uczuciami swojego przyjaciela. Ciągle szuka osoby przy której będzie czuła się spokojnie i bezpiecznie. W głębi serca, przez cały czas, wie kto jest jej przeznaczony.

Autorce nie raz udało się mnie zaskoczyć i wzruszyć. Niektóre sceny zapamiętam na długo. Od miłości do nienawiści, od śmiechu do płaczu. Prawdziwe tornado uczuć i emocji.

Przez trzy tomy śledziłam ich losy z wypiekami na twarzy. Towarzyszyłam im w chwili ich pierwszego spotkania, w momencie, gdy rodziła się między nimi miłość. Patrzyłam ze łzami w oczach jak się od siebie oddalają, ale cały czas miałam nadzieję na szczęśliwe zakończenie.  

Jeśli chcecie poznać prawdziwą historię wielkiego uczucia, które połączyło Weronikę i Jusufa, to przeczytajcie powieści Katarzyny Grabowskiej. Wielkie emocje gwarantowane.

Pięknie dziękuję za książkę Videograf S.A.

Autor książki: Katarzyna Grabowska

Wydawnictwo: Videograf