Mam coś twojego (recenzja)

"Mam coś twojego" to lekka powieść, którą szybko się czyta. Mnie zajęło to dosłownie dwie godzinki. Świetnie się przy niej bawiłam. Było zabawnie, śmiesznie, pikantnie i seksownie. To optymistyczna książka, która poprawiła mi humor. ... czytaj dalej

Niełatwe powroty (recenzja)

"Niełatwe powroty" to książka, która przeniosła mnie w cudowne Bieszczady. Poczułam niezwykle urokliwy klimat rodzinnego pensjonatu na wzgórzu, gdzie można odpocząć w ciszy i spokoju. Usiąść w pokoju z widokiem na góry, posłuchać deszczu uderzającego o szyby, lub wyjść na spacer i poczuć na skórze rześkie powietrze. Nieraz, w nawale obowiązków, mam taki obraz przed oczami, a czytając tę powieść przeniosłam się w magiczne miejsce. ... czytaj dalej

W tym domu straszę (recenzja)

"W tym domu straszę" to świetnie wymyślona i napisana komedia, przy której ciągle się śmiałam. Temat duchów, zjaw, czarownic może wydawać się niektórym z Was trochę przerażający. Jednak autorka stworzyła ciekawą historię z dreszczykiem. To debiut literacki i przyznam, że Kaja Herman ma cudowne pomysły na fabułę. Aczkolwiek do jej stylu pisania musiałam się trochę przyzwyczaić, bo był specyficzny. ... czytaj dalej

Wybrana przez mafię (recenzja)

"Wybrana przez mafię" to książka nie w moim stylu, ale myślałam, że może znajdę w niej jakieś elementy, które mi się spodobają. A znalazłam mafijne układy i porachunki, kilka pikantnych scen erotycznych oraz ciekawe zakończenie, którego się nie spodziewałam. ... czytaj dalej

Licho nie śpi (recenzja)

"Licho nie śpi" to pierwszy tom górskiej serii. Poznałam społeczność zamieszkującą Bieszczady. Czułam mroczny klimat powieści. Jednych bohaterów polubiłam, inni mnie irytowali, a kilku podejrzewałam o dokonanie straszliwych zbrodni. ... czytaj dalej

Gdzie diabeł nie może tam trupa pośle (recenzja)

Polecam Wam "Gdzie diabeł nie może, tam trupa pośle", bo jest to książka zdecydowanie warta Waszego czasu, jeśli lubicie dobre połączenie wątków kryminalnych z poczuciem humoru. Cieszę się, że znalazłam w niej zawiłą zagadkę, którą próbowałam rozwiązać wraz z Mikołajem i Magdą. ... czytaj dalej