Figurka z porcelany (recenzja)

"Figurka z porcelany" to książka wypełniona emocjami i uczuciami. Znajdziemy tu zazdrość, chciwość i lęk. Życie w ciągłym strachu od najmłodszych lat. ... czytaj dalej

Instynkt (recenzja)

W lesie, w płytkim grobie zostaje znalezione zmasakrowane ciało kobiety. Ta makabryczna zbrodnia przypomina inspektorowi, dawną, nierozwiązana sprawę. Kilkanaście lat temu, morderca w równie brutalny sposób pozbawiał życia ofiary. ... czytaj dalej

Sowniki (recenzja)

Powieść Kamili Bryksy ma swój niepokojący, niepowtarzalny klimat. Akcja toczy się swoim tempem, nie na w niej drastycznych scen. Dla mnie był to dobrze napisany thriller. Czytając zastanawiałam się nad portretem psychologicznym bohaterów. Jak silna jest nasza psychika? Jak reagujemy na różne wydarzenia, które nas spotykają? Jak dużo mamy tajemnic przed bliskimi? Co potrafimy zrobić, żeby ochronić swoją rodzinę? ... czytaj dalej

Śpiewaczka (recenzja)

W książce znajdziemy świetne studium ludzkiego umysłu. Oskarżeni często kłamią, manipulują, zatajają fakty. Czasem nie jest łatwo odkryć powody zbrodni. Bardzo dobrze zostało też pokazane jak różni ludzie reagują na dramaty, które wydarzają się w ich życiu. Nie każdy ma silną psychikę. ... czytaj dalej

Teściowe w tarapatach (recenzja)

Akcja powieści dzieje się na Maderze, w Kielcach, Krakowie, w Opatowie. Razem z szalonymi bohaterkami zwiedzimy opatowskie podziemia, napijemy się dobrego wina z okolicznej winnicy. Lecz urokliwy wyjazd niespodziewanie zamieni się w pełną niebezpieczeństw przygodę. ... czytaj dalej

100 wesel i zaginięcie (recenzja)

Młoda fotografka, próbuje dowiedzieć się, dlaczego jej przyjaciółka zaginęła? Czy miała jakiś wrogów, a może miała wypadek? Czas ucieka, każda minuta się liczy. Na szczęście Emilka może liczyć na pomoc Kacpra Złotego, który pracuje w policji. Mężczyzna ostrzega ją, że nie powinna wikłać się w śledztwo. ... czytaj dalej