Szczęśliwy los (recenzja)

Powieść "Szczęśliwy los" wciągnęła mnie od pierwszych stron. To intrygująca, cudowna, przezabawna historia. Bardzo podobał mi się styl, w jakim została napisana. Świetne dialogi, mnóstwo humoru, ciekawie stworzony wątek kryminalny. Bohaterowie pierwszo i drugoplanowi fantastycznie wykreowani. ... czytaj dalej

Jeszcze jedna szansa (recenzja)

"Jeszcze jedna szansa" to powieść, która opowiada piękną historię wielkiego uczucia. Trudna miłość pojawia się w życiu bohaterów w niezbyt sprzyjających czasach, czasami muszą oni do niej dojrzeć. Najgłębsze i najprawdziwsze uczucie przetrwa wszystkie przeciwności losu. "Warto kochać mimo wszystko i warto dla tej miłości żyć". ... czytaj dalej

Zachowaj to dla siebie (recenzja)

Pewnego dnia brat Ewy, otrzymuje tajemniczego maila. Nie zna adresata, a wiadomość, którą otrzymał bardzo go zaniepokoiła. Adam rozpoczyna swoje prywatne śledztwo, bo chce dowiedzieć się prawdy, dotyczącej przeszłości. ... czytaj dalej

Pechowa dziewczyna (recenzja)

Basia pracuje w restauracji swojej mamy. Pewnego dnia, od ciężko chorej ciotki, dostaje interesującą propozycję pracy. Ma zostać menadżerką w hotelu w Krakowie. Dziewczyna cieszy się, że będzie mogła wyrwać się z domu. Razem z przyjaciółką jadą do stolicy Małopolski. ... czytaj dalej

Zmarnowany rozsądek (recenzja)

"Zmarnowany rozsądek" to kolejna książka Izabeli Grabdy, którą miałam szansę przeczytać. Uwielbiam jej zgrabny styl pisania, płynne dialogi i świetne opisy. Jej książki podobają mi się, bo są w nich nieszablonowe, oryginalne historie. W powieści znalazłam różnorodność uczuć, dużo emocji i zmienność akcji. ... czytaj dalej

Konkurenci się pani pozbyli (recenzja)

"Konkurenci się pani pozbyli" to jedna z lepszych książek jakie czytałam w tym roku. Świetna, błyskotliwa, dowcipna. Możemy w niej odnaleźć wydarzenia polityczne, afery, malwersacje z niedalekiej przeszłości opisane w prześmiewczy sposób. ... czytaj dalej