Taka tragedia w Tałtach (recenzja)

Przy lekturze powieści Marty Matyszczak nie sposób się nudzić. Największy plus tej powieści to jej nietuzinkowi bohaterowie, którzy mają wiele na sumieniu. Żeby chronić rodzinne sekrety przed wyjściem na światło dzienne, nie cofają się przed niczym. ... czytaj dalej

Przyjaciółka (cykl: Miasteczko Anielin) (recenzja)

"Przyjaciółka" to pierwszy tom sagi obyczajowej “Miasteczko Anielin”. Poznajemy mieszkańców, którzy mają swoje wady i zalety oraz głęboko skrywane sekrety. W życiu każdego z nich nie zawsze jest kolorowo. Los zaskakuje ich nie zawsze pozytywnie. ... czytaj dalej

Szczęście pod świerkami (recenzja)

"Szczęście pod świerkami" to przepiękna, poruszająca saga rodzinna. Pokazuje, że nasze życie składa się z trudów, ale i radości. W życiu liczy się miłość, która nie zawsze jest łatwa. ... czytaj dalej

Talerz pełen składników (recenzja)

"Talerz pełen składników" to powieść ciepła i bardzo życiowa. Pokazuje nam, że kobiety często pełnią role narzucone przez społeczeństwo. Poddają się presji otoczenia, robią wiele dla innych, a zapominają o swoich potrzebach. Mają wiele kompleksów.  ... czytaj dalej

Aleksandra (recenzja)

"Aleksandra" to piękna, mądra, dobrze przemyślana powieść o otwieraniu się na miłość i na drugiego człowieka oraz o pokonywaniu trudności z pomocą przyjaciół. ... czytaj dalej

Niezwykła miłość (recenzja)

Myślę, że "Niezwykła miłość" wielu z was zachwyci. To opowieść o tym, że swoją drugą połówkę, możemy spotkać wszędzie i nawet wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewamy. ... czytaj dalej