Miłość i inne klątwy (recenzja)

Wiedziałam, że "Miłość i inne klątwy" to książka, która trafi w mój gust. Nie pomyliłam się. Jest tajemniczo, strasznie, zabawnie. To komedia kryminalna z najwyższej półki. Wszystko było inteligentnie skonstruowane i świetnie podane. Ta powieść to językowy majstersztyk. Czytając ten tom, poszerzyłam moje słownictwo.  ... czytaj dalej

Dziewczyna z wiatrem we włosach (recenzja)

"Dziewczyna z wiatrem we włosach" to ciepła, urocza opowieść o zwyczajnych ludziach, takich jak my. Bohaterowie mają różne problemy, ale na szczęście, nie zostają z nimi sami. Mogą liczyć na rodzinę i przyjaciół. Książka pięknie pokazuje jak ważne w naszym życiu są relacje i nie warto zamykać się na ludzi. ... czytaj dalej

Zaprojektowany układ (recenzja)

"Zaprojektowany układ" to książka, którą świetnie się czyta, a właściwie się ją przeżywa. Historia jest interesująca i niebanalna. Dużo w niej emocji, które powodują, że nie można się od niej oderwać. Są też sceny erotyczne, które zostały bardzo umiejętnie opisane. Nie są przesadzone, ani wulgarne, ale czujemy pożądanie, które jest pomiędzy Susan, a Brettem. ... czytaj dalej

Plan B (recenzja)

"Plan B" to powieść obyczajowa, która pokazuje, że bardzo często żyjemy według utartych schematów. Nie jesteśmy szczęśliwi, ale wypełniamy swoje role i chcemy, żeby wszyscy wokół nas czuli się dobrze. Zapominamy o sobie. Impulsem do zmiany może być jeden sms, telefon, przypadkowe spotkanie. ... czytaj dalej

Cienie na wrzosowisku (recenzja)

"Cienie na wrzosowisku" to poruszająca opowieść. Bohaterka jest osobą dorosłą, dojrzałą, zamężną. Kiedy poznaje Jamesa, zakochuje się w nim i dokonuje trudnych wyborów. Okazuje się, że jej decyzje będą miały wpływ na wiele osób. ... czytaj dalej

Jak ja jej nie kochałem (recenzja)

"Jak ja jej nie kochałem" to opowieść o wielkiej miłości, o tajemnicach z przeszłości, trudnych wyborach, o robieniu rzeczy wbrew sobie by ochronić osobę, którą kocha się najbardziej na świecie. ... czytaj dalej