Jesień smakuje miłością (recenzja)
"Jesień smakuje miłością" to książka, która idealnie wpasowała się w mój gust czytelniczy. To historia pełna ciepła i optymizmu. Pokazuje nam, że nie można rezygnować ze swoich pasji. ... czytaj dalej
"Jesień smakuje miłością" to książka, która idealnie wpasowała się w mój gust czytelniczy. To historia pełna ciepła i optymizmu. Pokazuje nam, że nie można rezygnować ze swoich pasji. ... czytaj dalej
Powieść czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie. Przyznam się Wam, że uwielbiam styl autorki. Jest niezwykle plastyczny i obrazowy, a jej wyobraźnia mnie zadziwia. Książka jest fikcją literacką, ale nie brakuje w niej ciekawych odniesień do dawnych zawodów lub sztuki kulinarnej. ... czytaj dalej
"Królowa śniegu nie żyje" to świetnie napisana komedia kryminalna, od której nie można się oderwać. Jest pełno zwrotów akcji i nie sposób się nudzić. To moja kolejna książka Iwony Banach i jej styl pisania jest nie do podrobienia. ... czytaj dalej
Powieść została ciekawie skonstruowana. Podobało mi się to, że niektóre wątki były urywane w najciekawszym momencie. Pisarka świetnie lawirowała między wydarzeniami z przeszłości a teraźniejszością. ... czytaj dalej
W Neapolu umiera następca tronu. Zgodnie z prawem, władza należy się Węgrom. Żeby nie dopuścić do wojny, zostaje zaaranżowane małżeństwo. Ślub bierze Joanna, córka zmarłego władcy, z Andrzejem, synem Elżbiety Łokietkówny i Karola Roberta. Niestety nie jest ono szczęśliwe. Nad Neapolem zbierają się czarne chmury. Czy dojdzie do rozlewu krwi? ... czytaj dalej
Książka Kamili Mitek jest pogodna i urocza. Świetnie poprawia nastrój i zaraża optymizmem. Autorce udało się wykreować interesujących bohaterów, z którymi można łatwo się utożsamić. Interesująca fabuła gwarantuje, że trudno będzie Wam się oderwać od lektury. Piękna okładka przyciąga wzrok i zachęca do czytania. ... czytaj dalej