Niestandardowi (recenzja)

"Niestandardowi" to książka, która porusza też temat bardzo dzisiaj aktualny, czyli hejt. W momencie, gdy stajesz się sławny lub po prostu rozpoznawalny, musisz liczyć się z tym, że każdy będzie mógł napisać o tobie, co tylko chce. I najczęściej nie będą to miłe rzeczy. ... czytaj dalej

Słone jabłka (recenzja)

"Słone jabłka" to powieść, która pokazuje, że nasze poukładane życie w każdej chwili może się odmienić. Warto mieć w życiu choć jednego przyjaciela, który pomoże nam o każdej porze dnia i nocy. Polecam Wam książkę Beaty Olejnik, bo ma niebanalną fabułę, dobrze napisane dialogi, jest wciągająca i trudno się od niej oderwać. Płynna akcja nie pozwala się nudzić. Mnie niektóre wydarzenia zaskoczyły, a to bardzo lubię. ... czytaj dalej

Moje greckie lato (recenzja)

"Moje greckie lato" to książka o gotowaniu, zmianach w życiu, uczuciach, tajemnicach i proroczym śnie. Czytając powieść Kamili Mitek poczułam uroczy, wakacyjny klimat. Przeniosłam się do ciepłej, słonecznej Kefalonii, gdzie morze styka się z niebem i słychać śpiew cykad. ... czytaj dalej

Nieszczęścia chodzą trójkami (recenzja)

"Nieszczęścia chodzą trójkami" to książka, która ma swój urok. Jest w niej fajny pomysł na zagadkę kryminalną oraz trzy szalone bohaterki, obdarzone ciekawymi charakterkami. ... czytaj dalej

Klinika (recenzja)

"Klinika" to opowieść o strachu, lęku, samotności. W pewnym momencie Gaja trafia do szpitala. Na początku nie wie gdzie jest, co się z nią stało. Nie pamięta wydarzeń z przeszłości, opiera się tylko na tym co mówi lekarz. Coraz więcej zdarzeń i rzeczy wydaje jej się dziwnych. Przestaje ufać komukolwiek. Dostaje silne leki, po których nie jest sobą i nie ma władzy nad swoim umysłem. Nie kontroluje ciała ani myśli. Jednak postanawia znaleźć w sobie siłę i walczyć. ... czytaj dalej

Odnajdę cię (recenzja)

"Odnajdę cię" to powieść, którą czytałam z wielką przyjemnością. Dobrze napisane sceny erotyczne, ciekawi bohaterowie i niebanalna historia to wszystko znalazłam w tej książce. Były prawdziwe emocje, uczucia, pożądanie, wątpliwości. ... czytaj dalej