Free Birds (recenzja)

"Free Birds" to książka lekka, którą można przeczytać w jeden, zimowy wieczór. Romantyczna historia Alexa i Caroline, dwóch osób, które wiele różni. Uczucia zaskakują ich swoją intensywnością. Coś ciągnie ich do siebie. Jednak muszą zdecydować czy chcą, by nastąpił ciąg dalszy. A los im tego nie ułatwia. ... czytaj dalej

Porno. Jak oni to robią? (recenzja)

"Porno. Jak oni to robią?" to książka zupełnie inna, bo napisana w formie wywiadów, jakie autor przeprowadził z ludźmi z branży pornograficznej. Książka została napisana w sposób przystępny i interesujący. Nie zabrakło w niej również ciekawych faktów i wątków humorystycznych. ... czytaj dalej

W cieniu Babiej Góry (recenzja)

"W cieniu Babiej Góry" to świetnie napisany kryminał z zaskakującym finałem. Akcja dzieje się wielotorowo. Wydarzenia opisane w książce dzieli od siebie pół wieku. Główna bohaterka musi za wszelką cenę złapać zabójcę swojej przyjaciółki Izy. Robi wszystko, by prawda wyszła na jaw. ... czytaj dalej

Zimna S (recenzja)

Ta książka mogłaby być świetnym scenariuszem filmowym. Ciekawi bohaterowie, wartka akcja, strzelaniny, porwanie, upozorowany wypadek. Do tego zakazany romans, dawka pikantnych scen miłosnych i tajemnice z przeszłości. "Zimna S" to jedna z lepszych powieści jakie ostatnio czytałam. Jest niebanalna, nieprzewidywalna, zaskakująca. ... czytaj dalej

M+P=Love (recenzja)

To historia miłości dwojga ludzi Marty i Piotra. Para poznaje się przez przypadek, w momencie gdy kobieta potrzebuje pomocy lekarskiej. Tak się składa, że mężczyzna jest lekarzem i oferuje kobiecie pomoc. Między bohaterami rodzi się uczucie. ... czytaj dalej

Niegrzeczne święta (recenzja)

Świąteczny czas często kojarzy nam się z magią i cudami. Z choinką, wieczerzą wigilijną w gronie najbliższych i prezentami. Niestety nie każdy z nas ma możliwość spędzić udane święta, tak jak sobie wymarzył. W grudniowy czas wiele rzeczy może nas zaskoczyć. A ostatni dzień roku może być początkiem czegoś wspaniałego. ... czytaj dalej