50 wesel i pogrzeb (recenzja)
"50 wesel i pogrzeb" to pierwszy tom nowej serii. W tle piękny Kraków z urokliwymi kawiarniami, pomnikiem Mickiewicza i fontanną Chopina. Historia toczy się płynnie, nie ma czasu na nudę. ... czytaj dalej
"50 wesel i pogrzeb" to pierwszy tom nowej serii. W tle piękny Kraków z urokliwymi kawiarniami, pomnikiem Mickiewicza i fontanną Chopina. Historia toczy się płynnie, nie ma czasu na nudę. ... czytaj dalej
"Król grzechu" to świetnie, sugestywnie napisana książka. Przeniesiemy się wraz z bohaterami do miasta grzechu, gdzie wszystko może się zdarzyć. Kluby, imprezy, alkohol, hazard, duże pieniądze, płatny seks, nocne, intensywne życie czasami na granicy. ... czytaj dalej
"Katastrofalny błąd" to powieść o zwykłych ludziach, którzy mogą mieć wiele do ukrycia. Często są inni niż nam się wydaje, mieszkają obok nas, a tak naprawdę ich nie znamy. Każdy ma jakąś przeszłość, swoją historię. To powieść, którą świetnie się czytało. Wciągająca akcja, zabawne dialogi, bohaterowie, których da się lubić ... czytaj dalej
Autorka w kolejnej swojej książce stworzyła świetną, intrygującą historię. Madeline nawiedzają duchy z przeszłości. Gdy poznamy finał tej historii, możemy mocno się zdziwić. Odludne wrzosowiska, mróz, śnieg, przeszywający wiatr, gęsta mgła, która potrafi ukryć wszystko i wszystkich. Jest groźnie, ale zarazem magicznie. ... czytaj dalej
W czwartym tomie, Karolina Morawiecka, za namową lekarza, postanawia zadbać o swoje zdrowie... ... czytaj dalej
Wiele erotyków jest pisanych jak z jednego, tego samego szablonu. "Klub pana G." zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Tu nie było nudno, miałko czy sztampowo. Działo się na każdej stronie i to bardzo. Było pikantnie, erotycznie i zmysłowo. ... czytaj dalej