50 wesel i pogrzeb (recenzja)

"50 wesel i pogrzeb" to pierwszy tom nowej serii. W tle piękny Kraków z urokliwymi kawiarniami, pomnikiem Mickiewicza i fontanną Chopina. Historia toczy się płynnie, nie ma czasu na nudę. ... czytaj dalej

Król grzechu (recenzja)

"Król grzechu" to świetnie, sugestywnie napisana książka. Przeniesiemy się wraz z bohaterami do miasta grzechu, gdzie wszystko może się zdarzyć. Kluby, imprezy, alkohol, hazard, duże pieniądze, płatny seks, nocne, intensywne życie czasami na granicy. ... czytaj dalej

Katastrofalny błąd (recenzja)

"Katastrofalny błąd" to powieść o zwykłych ludziach, którzy mogą mieć wiele do ukrycia. Często są inni niż nam się wydaje, mieszkają obok nas, a tak naprawdę ich nie znamy. Każdy ma jakąś przeszłość, swoją historię. To powieść, którą świetnie się czytało. Wciągająca akcja, zabawne dialogi, bohaterowie, których da się lubić ... czytaj dalej

Dama z woalką (recenzja)

Autorka w kolejnej swojej książce stworzyła świetną, intrygującą historię. Madeline nawiedzają duchy z przeszłości. Gdy poznamy finał tej historii, możemy mocno się zdziwić. Odludne wrzosowiska, mróz, śnieg, przeszywający wiatr, gęsta mgła, która potrafi ukryć wszystko i wszystkich. Jest groźnie, ale zarazem magicznie. ... czytaj dalej

Klub pana G. (recenzja)

Wiele erotyków jest pisanych jak z jednego, tego samego szablonu. "Klub pana G." zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Tu nie było nudno, miałko czy sztampowo. Działo się na każdej stronie i to bardzo. Było pikantnie, erotycznie i zmysłowo. ... czytaj dalej