Wschodni płomień (recenzja)

"Wschodni płomień" to historia o sile miłości, akceptacji, przeciwnościach losu i sekretach, które wychodzą na jaw po latach. O tym, że często lepiej nie słuchać ludzi, bo nawet najbliżsi potrafią nas bardzo zranić. ... czytaj dalej

Na miłość boską! (recenzja)

Po przeczytaniu pierwszych paru stron książki, moje zdziwienie było spore, bo akcja działa się w trzech wrocławskich kościołach. Dochodzi tam do kradzieży zabytkowych rzeźb. Sprawa trafia na policję, pani komisarz Aldona, chce ją rozwiązać. ... czytaj dalej

Gruzińskie wino (recenzja)

"Gruzińskie wino" to powieść pełna miłości, wątpliwości, kaprysów losu, na które nie zawsze mamy wpływ. Pięknie pokazuje relacje, uczucia, rodzące się między dwojgiem ludzi. Na plus zgrabnie, pikantnie opisane sceny erotyczne. ... czytaj dalej

Czas wolny w PRL (recenzja)

Kiedyś dla ludzi wolnym dniem była tylko niedziela. Z czasem, coraz więcej sobót można było poświęcić na wypoczynek. Władza w PRL-u próbowała wypełnić czas obywatelom. ... czytaj dalej

Kolacja z Tiffanym (recenzja)

Natalia Lisek powinna nosić okulary, ale często o nich zapomina. Przez to ciągle pakuje się w kłopoty. Gdy traci pracę, jej rodzice mają nadzieję, że wróci na wieś, wyjdzie za mąż i ułoży sobie życie. ... czytaj dalej

Szepty drewnianych papug (recenzja)

Młoda Michalina szybko chce się usamodzielnić. Choć rodzice ją uprzedzają i w zachowaniu Roberta, jej narzeczonego nie wszystko jej się podoba - decyduje się na ślub. Małżeńska sielanka nie trwa długo. ... czytaj dalej